Team PIC-NL

PIC NL bestaat uit een klein team specialisten die elkaar bijzonder goed aanvullen. Daarnaast wordt er veelvuldig gebruikt gemaakt van de kennis van specialisten in Europa.

Directie

Paul van der Meijden

Algemeen Directeur PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 506 710 03
paul@pic-nl.com

Jan Welvaarts

Technisch Directeur PIC-NL
Mobiel +31 (0)6 514 022 46
jan@pic-nl.com

Accountmanagers

Benny Pittens

Accountmanager
Mobiel +31 (0)6 270 039 06
benny@pic-nl.com

Dominique Geheniau

Accountmanager
Mobiel +31 (0)6 125 55 497
dominique@pic-nl.com

Rik Janssen

Accountmanager
Mobiel +31 (0)6 50 46 32 36
rik@pic-nl.com

Administratie

Ankie Welvaarts

Administratie PIC-NL
Mobiel + 31 (0)6 249 924 78
ankie@pic-nl.com

Gerrie Das

Administratie Elite Varkens
gerrie@elitevarkens.nl